Wedstrijd / Race Datum / Date Verwijzing / Link Opmerking / Remark
LJC wedstrijd / Youth races (8 -14 yrs) 16 april / April 16th Link om in te schrijven mijnKNWU (NL only)
3 Nations Cup races 17 april / April 17th Link for registration Time & Voice
Ondernemers Waaier / Bedrijven Estafette 16 april / April 16th

Aanmelden kan via
Aanmelden

Info via 
voorzitter@mtbhettwentseros.nl

Voor de 3 Nations Cup wedstrijden op zondag 17 april kan stuurbord met rugnummer afgehaald worden vanaf zaterdag 16 april van 15:30-20:00 uur en op zondag 17 april volgens onderstaand schema”
Voor het verkrijgen van je stuurbord en rugnummer kun je je melden bij de inschrijvingstent op het P4 terrein, hier krijg je ook 1 polsbandje voor de begeleider die eventueel in de technische zone gaat staan.
Als je een MyLaps transponder nodig hebt dien je je licentie daarvoor als borg in te leveren.
Het is mogelijk om na de voorinschrijving op locatie nog in te schrijven, inschrijfkosten zijn dan 25 euro, 20 euro als inschrijving en 5 euro eenmalig voor stuurbord en rugnummer.

 

AANMELDEN (stuurbord etc afhalen)
CATEGORIE TIJD
Amateurs / Masters (m) 08:00 – 09:30
U17 (m) 09:30 – 11:30
Dames categorieën 11:30 – 12:45
U19 (m) 12:45 – 14:30
Elite / U23 (m) 14:30 – 16:00

English

“For the 3 Nations Cup races on Sunday April 17th the number plate with shirt number can be picked up from Saturday April 16th from 15:30-20:00 hours and on Sunday April 17th according to scheme below”
To obtain your number plate and shirt number you can report to the registration tent on the P4 site, here you will also receive 1 wristband for the supervisor who may stand in the technical zone.
If you need a MyLaps transponder, you have to hand in your license for it as a deposit.
It is possible to register on location after preregistration, registration costs are then 25 euro, 20 euro as registration and 5 euro one-time for number plate and shirt number.

 

REGISTRATION (collect plate number etc.)
CATEGORY TIME
Amateurs / Masters 08:00 – 09:30
U17 (men) 09:30 – 11:30
Women categories 11:30 – 12:45
U19 (men) 12:45 – 14:30
Elite / U23 (men) 14:30 – 16:00